Kniha návštěv

Re: Re: Početná rodinka

Aerin | 06.10.2014

Brácha..gratuluji k nule!!!!Být nula,to je paráda,že jo!!!Páníčkové právě pořád neví,jesli jsem vhodnou adeptkou na psí mateřství.No já bych do toho šla..tak uvidím,co vymyslí...Kdyby to klaplo,tak Tě jako prvního zvu na křtiny!! :)
Ty ohradníky mám v paměti.Byly to pořádné pecky po té koupeli v rybníku s mokrým kožichem...au...:(((
Tak tu nulu pořádně s páníčky oslav a snad se někde potkáme...Doufám,že mně na uvítání neoznačkuješ...:)))
Ajuš

Ty ses teda měl a máš :)

Bóďa | 14.08.2014

Tak jsem to konečeně všechno dočetl a zpětně kouknul i na videa... Nóóóó co říct, snad jen paráááááááááááda! Superjízda létem. S tou šikanou mám podobné zkušennosti. Taky na mě ječej, když za to vemu s Dustym. Hlavně když je Dusty venku a já hlídám s ním, ale jsem doma. A přitom jen děláme dobré jméno své rasové příslušnosti. Hlaně, žes letos nejedl zase ty bobule na vinici :D Lotrovinám a novým zažitkům kupředu!

Re: Ty ses teda měl a máš :)

Beroš | 15.08.2014

Ty ses taky měl a máš. :)
Ještě, že máme tak hodné páníčky. :)) Já teď hlídám na zahradě o sto šest a moje ohlašování je neustále obtěžuje. A přesně - jen děláme čest svému jménu. Od bobulí jsem byl vyhnán, ale já už ovoce stejně tolik nemusím. :) Dalším zážitkům zdar. :)

Závidím....

Aerin | 22.07.2014

Ahoj bráško,
moc Tě po dlouhé době zdravím...To horko je šílené a já jen hledám místa,kde se schladím.Dnes to vypadá nadějně,snad nějaká ta kapka spadne...Línám o stošest,takže jsem poloviční,ale zase mi není takové vedro..Chlupů je ze mně,že panička uvažuje,že si otevře textilku...
Jelikož KONEČNĚ hárám,tak je to u mně docela nuda....nic mně nebaví,jen bych se mazlila a cvičák mi taky přechodně odpískali,protože bych prý mým psím kámošům moc voněla a oni to jsou skoro samí psi a docela pořádná telata...Teď mám zrovna to kritické období,tak páníčci jsou ve střehu....Zatím ale žádný nápadník:(((...jen sousedův jezevčík a ten mně vůbec nebere...Páníček mně alespoň občas brzy ráno vozí k řece,tak se proběhnu.Nebaví mně ani hračky,ani přetahování,aport...prostě nic.Zkrátka už jsem dáma,tak se podle toho chovám...no ne?Kéž by to tak fungovalo vždy..(poznámka od paničky :))) )
Brácha..řeknu ti,ty máš ale zažitků...úplně Ti závidím..Ty chceš zkusit úplně všechno,že jo?Fotky jsou krásné..ten Tvůj kukuč...úplně jsem se zasnila..:)) S tím miminem Tě tak trochu nechápu.Já úplně malé děti vůbec nemusím.Panička je z toho dost špatná a snaží se to změnit,ale já to jejich tahání,pištění atd. nemusím,tak se na ně občas zazubím...:((
Byla jsem na návštěvě u mamky Berrynky.Šli jsme na prochajdu s celou smečkou a bylo to prima až na ty šlupky,které jsem dostala od ohradníku:(( Nevěděla jsem ,co se to děje a dost to bolelo.Místní parta už je zkušená,tak probíhala bez zásahu,ale já to slízla několikrát...ale i tak se mi tam moc líbilo.Je u nich krásně.Mamča trochu vrčela,ale pak už mně docela brala..dokonce mi prozradila,že budeme mít mladší sourozence...huráááááááááá.Brácha...asi spadnem z lopatky,ale pořád budem Áčka :)))
Teď mají páníčkové dovolenou,protože děláme na domečku fasádu,tak mám celodenní společnost,ale stejně teď nejraději někam zalezu a spím...Tak se měj krásně a užívej si prázdniny!
Papa Ajuš


Re: Závidím....

Brácha | 22.07.2014

Ahoj ségra, to jsem rád, že píšeš. Už jsem se bál, že jsi na mě dočista zapomněla. :)) Já bych prý taky potřeboval nějaké hárání, protože se mnou puberta mlátí ostošest nebo co a páníčkum to dává dost zabrat. Jinak jsem taky ztratil spoustu chlupů a navic jsem pořád rezavý, takže jsem už spíš černoznakatý. :) Zkoušejí se mnou opravdu vše možné, takže jsem už oficiálně přejmenovaný na pokusného králíka a těžko říct, jestli se někdy něčemu budu věnovat naplno. :) Tohle mimino by se ti líbilo, nepiští a sahá na mě jen po vyzvání. Jen se jí nelíbí, když jí chci z obličeje slíznout zbytek oběda. Jednou mi děti dupaly u hlavy a děsně ječely, tak jsem je postrašil hlubokým štekáním. Návštevu u mamky závidím a ano slyšel jsem, že nás chce odsunout na druhou kolej. :))) Budem to ale velká rodinka. :) Snad se někde brzy potkáme. Škoda, že se mnou nejedeš na tábor. Mám obavu, že si nebudu mít s kým hrát.

pubescenti

Baďouš | 29.06.2014

Co na to říct? Jsme děti ďábla :D a páníčkové s tím musí holt počítat. Koukám, že už i ježci jsou trendy. Záznam jsem opět neshlíd, protože je u nás v říši zakázaný... kouknu pak později na ten zápas.Jako představa strachu o železné zásoby mě ale pobavila...
Řádění 3x hip hip hurá

Re: pubescenti

Beroš | 29.06.2014

Teda, vy tam v té říši snad máte nějakého zlého vůdce. :)) Jsem již poučen a řídím se heslem: ,,co můžeš sežrat dnes, neodkládej na zítřek." :)

všechno nejlepší

Baďák | 10.06.2014

Čau kámo, všechno nej k narozkám. Panička Ti to moc hezky sepsala, je v tom Tvůj rukopis ;) , aby ne když je to o Tobě. Přeju Ti hodně úspěšných misí, hodně takových sulcíkových dortů a hlavně, aby Tě paníčci moc nešikanovali. Koupačkám zdar. B.

Re: všechno nejlepší

Beroš | 11.06.2014

Moc díky Báďo, dnes jsem opět použil tvou první lekci a zase voním. :) Prostě dělám páníčkům jen radost. :) B.

Krásné narozeniny!!!

Aerin | 09.06.2014

Hojda bráško,
přeji Ti všechno nejlepší k dnešním narozeninám!Dortík vypadal nádherně,to musela být dobrota..Ja jsem taky jeden dostala...Místo svíčky jsem měla páreček a kolem samé dobroty...slupla jsem ho jak malinu..klidně bych si dala ještě jeden,ale prý to nesmím přehánět...mám velký zadek..:))Nevím co pořád mají...s mým křivým ocasem a slabými znáčky se mně modelka stejně nebude,tak co bych si nedala...
Páníčkové se dneska rozplývali,jak ten rok utekl,jak jsem vyrostla a posteskli si,že mi nevěnují tolik času,kolik by si představovali a chtěli by,ale myslím si,že by mně nevyměnili za nic na světě,mají mně rádi a to je nejdůležitější...
Další dáreček byla dneska procházka u řeky,takže jsem se po parném dni ochladila...uf..ty vedra to je děs!!!Jo a jinak jsem ještě pořád štěně..ještě jsem nehárala,takže fena-psí žena ještě nejsem.Prý snad pak dostanu konečně rozum a zklidním se...no nevím,nevím...
Tak se měj moc hezky,pozdravuj páníčky a snad se někdy setkáme...
Pac a pusu
ségra Ajuš

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek