Kniha návštěv

Re: Krásné narozeniny!!!

Beroš | 11.06.2014

Ahoj sestřičko,
Tobě taky jen to nejlepší k narozkám. To je dobře, že jsi ještě štěně, ale po štěněti přijde puberta, tak ať páníčci moc nejásají. :)
Mě se nezdálo, že bys měla velkej zadek, tak ať Ti klidně přidají. Ale mě taky drží zkrátka, prý abych lépe poslouchal. :) Ty vedra jsou děsná, konečně zítra to snad bude lepší. A já teda doufám, že se brzy někde uvidíme a popřejeme si osobně. :) Měj se krááásně a zas napiš, co u Tebe nového. :) Brácha

my válíme...

Drtič Badík | 04.06.2014

Čau Berošku ty jedeš taky dobrý sérky a koukám, že se učíme jeden od druhého a povýšils můj deodorant na Chanel No5 hmmm :D Panička je zvědavá jestli tohle prý trumfnu a doufá, že ne... Přesně se ztožňuji s tvými pocity, že svět se zbláznil a jen silní jedinci jako my 2 zůstali... Hlídám stejně jako ty. A musím teda uznat, že dvojitou večeři si zasloužíš...bez výčitek kvůli linii ;) Měj se a bláznovství zdar.

Re: my válíme...

Beroš | 09.06.2014

Dvojitou porci už dostávám celkem pravidelně a občas se teda při procházce vyprdnu na pamlsek, tak mi to chtějí zase snížit. Musím si dávat bacha. :) Ano, hlavně zůstat dostatečně velkými blázny, abychom tenhle svět ve zdraví přežili. :) Snad nám bude počasí přát. :) Pac

na hudební vlně...

Baďouš | 26.05.2014

Teda Berošku, ty si pořád jen vyzpěvuješ ne? Minule jsi začal takovou dětskou, teď na začátek hezky česky a nakonec už jsi vystřih POPík :D Ladíš formu na fesťáky?
Jinak musím uznat, že si teda žiješ...žádnej zahradní pes... koupačka na Zlatých pískách, opalovačka, bahenní lázně s paničkou, kámoši... až teda na ty bubáky u Jičína. Hlavně jestli Tě nechtěli mučit zavěšeného na "žebříku" lechtáním a polívat vodou... Spolu bysme je zakousli, bestie...

Re: na hudební vlně...

Berrys | 26.05.2014

No jasné, však už je sezóna. :)
A to já nejsem zahradní pes, já jsem syn. :) A kolem dětí se přeci všechno točí. :)
Naštěstí jsem v té tmě nebyl moc vidět, tak jsem jim unikl. Ale parťákem bych nepohrdl. Ve dvou se to lépe táhne...

Ani jsem neřek čau...

Badík | 20.05.2014

Ahoj Berošku. Hezké vyprávění jsi jim nadiktoval ;) Úplně chápu tvoje nepochopení jednou málo jednou moc... pes aby se v tom vyznal. Páníčkové se prý omlouvají, že se ani nerozloučili s těmi Tvými, ale pak to bylo nějaké moc chaotické a pak už Tě ani tvoji rodinu neviděli. Ale jak jsem se dočetl, tak možná jste pak taky učinili úprk celkem rychle... panička prý soucítí s Tvojí paničkou, taky ví, co prý obnáší skluz na blátě :D Zatím pá!

Re: Ani jsem neřek čau...

Beroš | 23.05.2014

Ahoj Badíku,
moji páníčkové se taky omlouvají a je to přesně tak - díky mé fintě jsme pak z toho deště dost rychle utekli a nikde vás už neviděli.
Skluz na blátě bude teď mým novým trikem. :)
Výstavy mi očividně nejsou souzeny. :) A pes se vždycky musí umět na něco vymluvit, že ano. ;)
Zatím ahoj.

Dobrá práce

Baďour | 14.05.2014

Čau Lišáku, dobrá práce. Jen jim ukaž, co tě baví a chceš/nechceš v budoucnu dělat a zůstaň osobnost. Rozepnout zip? To budu muset taky zkusit, mně se teď podařilo z boudy vyskočit v autě vrchem a prošlápnout páníčkovi takovou tu zástěnu v kufru, no nadával... A chválím výpady na vetřelce, co ti maj co chodit po zahradě, že jo?! Já včera zahnal sousedy z balkona, hihi. Gratuluji ke složení bonitace, já to ještě nezkoušel. Tak zatím čus, v sobotu v kruhu ;) (našem prozatím posledním...)

Re: Dobrá práce

Beroš | 16.05.2014

Nemuzu se dočkat. :) Takhle velkej kruh jsme jeste nevideli a mozna uz nikdy neuvidime. :)) Dorazime uz dnes, tak se treba potkáme. ;)

Švábovský mejdan

Aerin | 14.04.2014

Hojda bráško!
Tak dneska páníčkové zaplatili Švábov,takže v květnu si spolu zařádíme...jupííííííííííííííPaníčka pořád mele o nějakém hárání a prý se modlí,ať tu podivnost nemám zrovna tam...tak nevím jestli se mám na to hárání těšit nebo se bát...:-))) Jo a co se týče Ebony...taky žádné hrátky neproběhly..:((( Skoro celou dobu ležela v nějaké podivné krabici na zip a pak jen vyběhla,šup..a je z ní vítězka.Klobouk dolů....ale co,důležité je se zůčastnit..no ne???
Tak se na Tebe brácho moooc těším...
Ajuš

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek