Kniha návštěv

Naaaaarooooooozeniny

Baďour | 10.06.2015

Čau Berošku, přejeme Ti s páníčkama opožděně všechno nejlepší už k druhým narozeninám, letí to strašně. Přeju Ti hlavně pevné zdraví, hodně výletů, zábavy s psími kámoši, plnou misku jen tečh nejchutnějších laskomin a stále ty nejlepší páníčky co už máš ;)

Re: Naaaaarooooooozeniny

Beroš | 14.06.2015

Děkujuuu moc. Myslím, že to je to nejdůležitější. :) B.

Všechno nejlepšíííííí!

Aerin | 09.06.2015

Hojda bráško.
Tak už je to přesně dva roky,co jsme vykoukli na svět..:))Takže Ti přeji hodně dobrého jídla,dobrůtek,spoustu zážitků,dobrých psích kamarádů a hodné páníčky (ty bezpochyby máš)!A hlavně,ať máš pusu bez předkusu!!!Tajně doufám,že bude nějaká super dobrota,tak se hodně těším.Pořádně to oslav!!!
Snad někdy zablbnem...Ségra Aerin

Re: Všechno nejlepšíííííí!

Beroš | 14.06.2015

Ahoj ségra,
moc děkuju a opožděně přeju taky vše neeeeej. Doufám, že aspoň ty jsi dostala nějakou pořádnou dobrůtku. Mě to třeba páníčci ještě vynahradí. :) Letí to strašně. Snad se někdy uvidíme, to by bylo skvělý. Brácha

Gratulka!

Dársíci | 20.10.2014

Ahoj Berošku, tak jsme po dlouhé době skočili na Tvé stránky a tady čteme, že máš krásné nuly (tedy ještě, že nejsi ženská :-D ) a nejsi postižen OCD. Máme velikou radost a ze srdce gratulujeme!

Re: Gratulka!

Beroš | 21.10.2014

Moc díky. Jste moc hodní. U nás je taky plno radosti. Mějte se a snad zas brzy na viděnou. :)

pozdrav

Báďa | 11.10.2014

čau frájo, gratuluju Ti k super výsledku RTG, panička mi to říkala už v týdnu, ale teprve teď jsem si našel chvilku, abych ti popřál, jsi frája, žes tu zdradu zvládnul a odměnou je to, že jsi nepostižená nula :D
Taky jsem čet, žes stopoval, to mně už nedopřáli pěkně dlouho, furt se ti moji páníčci na něco vymlouvaj.
Ty lejna od těch rohatejch jsou, co? A když maj happy hours na louce nevyužij to k parfameci, že....
Měj se bájově.

Re: pozdrav

Beroš | 19.10.2014

Díky, díky. S tou volnou chvilkou to taky znám. Jsem teď pořád v jednom kole. A co se týče stop, tak u nás to taky není valný, ale zkus dělat smutný oči a třeba se slitujou. :) Musíme prostě ty páníčky trochu vycvičit. :) Měj se super.

Početná rodinka

Aerin | 05.10.2014

Ahoj bráško,
moc Tebe i Tvé páníčky po delší době zdravím...Musím říct,že se ta naše psí rodinka pěkně rozrůstá..Pád z lopatky asi ještě úplně neskončil.:(((
Panička se každodenně rozplývá nad fotkama štěňátek od mamči i tety Arynky.Jsou fakt krásní a ty znáčky,ty jim závidím... béčkařům..:)))
Jak jsem se dočetla,byl jsi je oňuchat osobně.O víkendu se prý chystáme do Jeseníků,tak možná taky podniknem návštěvu u mamči.
Koukala jsem s paničkou na fotky a je teda z Tebe pořádný pes.Já jsem nudle nudlovatá...asi by sis mně dal jako přídavek k večeři.Nemám ani 30kg.To hárání mi dalo pořádně zabrat...Hodně jsem se zklidnila,ale jak to na mně příjde,tak to pořád stojí za to...tak by jsem si s Tebou brácha zařádila...
Páníčci řeší rentgen a nemůžou se rozhodnou,zda tam se mnou jít či ne..Ty se necháš prosvítit??:))A co výstavy,chystáš se na nějakou?Tak si užívej podzimu a lumpačinám zdar!
Měj se bráško moc hezky...
Ségra Aerin

Re: Početná rodinka

Beroš | 06.10.2014

Ahoj ségra,
nj, taky koukaj a rozplývaj se. A včera jsem jich měl všech 9 na krku, ale popravdě mě moc neberou. Jedno jsem dokonce počůral, abych mu ukázal, jak moc mě nezajímá. :)
Za mamkou se určitě zastav, je to tam super, jak víš, až na ty ohradníky. :)
Já bych si pořád hrál, hlavně s holkama, takže doufám, že se někdy zas uvidíme, to by bylo super. :)
A na rentgenech jsem byl dnes, strašnej zážitek to Ti řeknu, naprostá zrada od páníčků, ale zítra prý budeme slavit. Mám nuly!!! :) A výstavy nevím, nevím. Zatím nic v plánu nebylo, ale teď po tom osvícení mě možná zas budou nutit. :(
Co ty? Jakto, že páníčci nevědí? Neplánuješ, že bych byl časem strejda? :)
Měj se krásně.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek